Monday - Friday8AM - 9PM
OfficesBloomsbury Square, London WC1B 4EA
Visit our social pages

Prodej, byt 2+1, 61,4 m2, Uherské Hradiště, Jarošov, ulice Louky

Popis nemovitosti 

Byt po kompletní rekonstrukci o dispozici 2+1, s prostornou lodžií o rozloze 5 m2 a sklepem o rozloze 6 m2. V bytě byla provedena rekonstrukce rozvodů elektřiny, plynu, vody a odpadů, nová plastová okna, předokenní žaluzie, zděné jádro, nové podlahy, omítky. Toaleta je samostatná, oddělena od koupelny s vanou, umyvadlem a prostorem pro pračku. Kuchyně s pultem je propojena s jídelním koutem, kde je dále spižírna a lednice.

Vytápění a ohřev vody je zajištěno samostatným plynovým kotlem, zabudovaným v prostorné šatní skříni na chodbě. V obývacím pokoji je velká šatní skříň a sedací souprava. Obývací část je oddělena přepážkou, za níž se nachází manželská postel o rozměrech 200x180 cm.
Byt je aktuálně v družstevním vlastnictví s možností převodu do osobního vlastnictví. Byt může zůstat kompletně vybaven (vyjma televize a matrací), vybavení je v ceně nemovitosti. Vlastník si vyhrazuje právo prodat svoji nemovitost nejlepší nabídce a nebo prodat dle nejlepších kritérií.

Ihned u domu jsou dvě dětská hřiště, poblíž školka, obchod a zastávka.

Celková cena:

2 990 000 Kč

Poznámka k ceně:

Aktualizace:

19. 4. 2022

Datum nastěhování:

Energetická náročnost:

Třída G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení

1

Typ domu:

Stavba:

Panelová

Stav objektu:

Po rekonstrukci

Parkování:

Neuvedeno

Sklep:

1

František Novotný

Jsem hrdý na rodnou jižní Moravu, vím, jak se zde žije a jaká specifika mají zdejší podoblasti. Od roku 2013 se věnuji realitní činnosti, kde sleduji a studuji změny, přemýšlím nad trendy a ve službě svým klientům zúročuji své letité zkušenosti.