Monday - Friday8AM - 9PM
OfficesBloomsbury Square, London WC1B 4EA
Visit our social pages

Prodej, Byty 3+kk, 95m2 – Modřice

Popis nemovitosti 

Když se podaří spojit bydlení ve velkém prostorném bytě v pěkném prostředí s výhodami bydlení v rodinném domě, je to ta nejlepší možná varianta.

A právě toto nabízí tento byt 3+kk s neobvykle prostornou společenskou halou. Propojením kuchyně, jídelny a obývací části získáte otevřený a maximálně prosluněný prostor o celkové ploše 40 m2.

Umístění v posledním nadzemním podlaží a terasou kolem celého bytu se docílilo maxima soukromí. Terasa o celkové ploše 44 m2 se vstupem z každého pokoje je skvělým místem pro trávení letních dní či večerní grilování s výhledem na západ slunce nad Brnem. Navíc můžete na terase díky přípojce na vodu například snadno pěstovat bylinky.

V letních dnech si příjemnou teplotu uvnitř celého bytu můžu regulovat pomocí klimatizace, která je umístěna v obývací části a ložnici.

Součástí bytu je také vlastní samostatná garáž s dálkově ovladatelnými vraty Hörmann, která poskytuje dostatek prostoru pro zaparkování auta, umístění skladovacích regálů či skútru, kol nebo skiboxu na lyže.

Součástí bytu je majitelům bytových jednotek v domě soukromá zatravněná zahrada o celkové ploše 2 114 m2 s využitím dětského pískoviště, trampolíny a prostoru pro piknik s využitím posezení v altánu. Výhodou je, že z terasy bytu je přímý výhled na celou zahradu.

V okolí domu najdete příjemnou kavárnu, wellness, plavání pro děti, obchod, autobusovou zastávku a ve středu Modřic pak školu, školku, restauraci a vlakové nádraží.

Byt představuje ideální příležitost pro bydlení jen 15minut od centra Brna, v klidné slepé ulici a se zahradou umožňující bezpečnou hru s dětmi, nebo díky altánku společenské akce s rodinou či přáteli.

Tu pravou atmosféru musíte zažít a poznat osobně, proto mě neváhejte kontaktovat a domluvte si termín prohlídky.

Celková cena:

11 500 000 Kč

Poznámka k ceně:

Aktualizace:

19. 4. 2022

Datum nastěhování:

Energetická náročnost:

Třída C - Úsporná podle vyhlášky vyhláška 78/2013 Sb

Vybavení

1

Typ domu:

Stavba:

Cihlová

Stav objektu:

Velmi dobrý

Parkování:

Neuvedeno

Sklep:

František Novotný

NemovitostiMapy prodeje
https://www.tvujmakler.cz/wp-content/uploads/2023/01/apa-realizaci-2023.jpg
Pobočky

kancelář Bohutice

Bohutice 296 671 76 Bohutice

kancelář Brno

Běhounská 2/22 602 00 Brno

František NovotnýRealitní makléř
AdresaKde mě najdete
https://www.tvujmakler.cz/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Zůstaňme v kontaktuSociální sítě