Monday - Friday8AM - 9PM
OfficesBloomsbury Square, London WC1B 4EA
Visit our social pages

Prodej pozemku spolu s komunikací ve Stromovce – 2612m2 – České Budějovice

Popis nemovitosti 

Z pověření majitele Vám dáváme na vědomí neveřejnou nabídku na prodej nemovitostí.
Jde o investičně zajímavé pozemky na okraji největšího českobudějovického parku Stromovka. Největší plochu tvoří pozemek parc. č. 1832/2 o uliční šíři 39 m a ploše 1503 m2, který navazuje na současně prodávanou parcelu parc. č. 1829 (1050 m2 - místní komunikace - ulice Stromovka) a sousední pozemek o ploše 59 m2. Tyto tři pozemky tvoří funkční celek.
Územní plán umožňuje využívat pozemek 1832/2 pro sport a rekreaci. Lze zde tedy provozovat zařízení a stavby pro sport a rekreaci. Nejvyšší míra zastavění území objekty nesmí překročit 40% celkové plochy pozemku. Sousední pozemky jsou i územím zahradního bydlení s možností individuálního bydlení v zahradách. Námi prodávaný pozemek 1832/2, nyní zarostlý náletovými dřevinami, je napojen na veřejnou komunikaci a pozemek pod touto komunikací je součástí této nabídky.
Změnou územního plánu je možné pozemek parc. č. 1832/2 využívat i pro zahradní bydlení a není bez zajímavosti, že na sousedních pozemcích stojí zkolaudovaný rodinný dům. Asfaltová komunikace na pozemku parc. č. 1829 je snadno dosažitelná a spolu s pozemkem parc. č. 1828/11 nezbytná pro užívání místní lokality. Nabídka jako celek je výjimečnou možností, jak si zajistit dostatečně velkou parcelu s vlastní komunikací a být nezávislý na (libo)vůli druhých. Prodávající si vyhrazuje právo rozhodnout o kupujícím na základě jím zvolených kritérií.

Celková cena:

6 490 000 Kč

Poznámka k ceně:

Aktualizace:

19. 4. 2022

Datum nastěhování:

Energetická náročnost:

Vybavení

Typ domu:

Stavba:

Stav objektu:

Parkování:

Neuvedeno

Sklep:

František Novotný

Jsem hrdý na rodnou jižní Moravu, vím, jak se zde žije a jaká specifika mají zdejší podoblasti. Od roku 2013 se věnuji realitní činnosti, kde sleduji a studuji změny, přemýšlím nad trendy a ve službě svým klientům zúročuji své letité zkušenosti.