Monday - Friday8AM - 9PM
OfficesBloomsbury Square, London WC1B 4EA
Visit our social pages

Pronájem, byt 2+kk, 50 + 94 m2, Uherské Hradiště, ulice Jindřicha Průchy

Popis nemovitosti 

Nový cihlový byt, jediný v posledním patře domu, o dispozici 2+kk s podlahovou plochou 50,3 m2 a terasou ve tvaru L o ploše 94,3 m2, nacházející se v samotném centru Uherského Hradiště. Jedná se o nově dokončený projekt, nízkoenergetický dům s vysokým komfortem bydlení, k nastěhování ihned. Výhodou je absolutní soukromí.
K bytu je možnost si pronajmout venkovní parkovací místo. Byt je vybaven kuchyňskou linkou, postelemi, sedačkou, jídelním stolem, konferenčním stolkem, televizí a skříní, dále zahradním nábytkem a grilem. Koupelna je vybavena vanou i sprchovým koutem, samostatná toaleta. K ceně nájmu se připočítává záloha na energie, vyúčtováno dle skutečné spotřeby.
Z důvodu, že před zadáním do inzerce nebyl k dispozici platný PENB (průkaz energetické náročnosti budovy), je tato nemovitost v souladu s platným zákonem dočasně do jeho předložení zařazena do energetické třídy G. P7 A7

Celková cena:

17 900 Kč za měsíc

Poznámka k ceně:

+ teplo, elektřina, voda. Vše 2.500,- Kč

Aktualizace:

19. 4. 2022

Datum nastěhování:

Energetická náročnost:

Třída G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení

1

Typ domu:

Stavba:

Cihlová

Stav objektu:

Novostavba

Parkování:

Sklep:

1

František Novotný

Jsem hrdý na rodnou jižní Moravu, vím, jak se zde žije a jaká specifika mají zdejší podoblasti. Od roku 2013 se věnuji realitní činnosti, kde sleduji a studuji změny, přemýšlím nad trendy a ve službě svým klientům zúročuji své letité zkušenosti.