Realitní makléř s praxí

František Novotný se prodeji přímému věnuje od roku 1992. 

Pod vedením zahraničních školitelů prodával 12 let v nadnárodní společnosti napřed sám, následně se svými týmy.

Získané dovednosti rozvíjel na obchodních a manažerských pozicích a nyní desátým rokem pracuje jako samostatný realitní makléř. 

Pro svou zálibu prodávat za vyšší cenu a orientací na etiku prodeje je doporučován svými zákazníky, kterým zajišťuje i poprodejní služby.

František

 

S těmito partnery spolupracuji
 

remach pafin logo__marlin Zahrady-Kloda

 

JDU S DOBOU

Změny na realitním trhu jsou výrazné a ovlivňuje ho spousta faktorů. Změnou prošla legislativa, vyvíjejí se nové technologie, mění se zvyklosti a očekávání obou stran obchodu.  Nechci „zaspat dobu“ a proto se školím, získávám nové informace a ke stávajícím a osvědčeným postupům se učím tomu novému, co přináší doba.

Rád si s Vámi promluvím o

  • Vašich představách
  • Vašich potřebách
  • nemovitostech obecně
  • nebo o tom, jak tu Vaši co nejvýhodněji prodat.
0252-sized-1

 

 

MÉ PRACOVNÍ NÁSTROJE

Profesionální fotografie, cenové mapy, 3D půdorysy, placené realitní servery, video prohlídky, scan nemovitostí, sociální sítě…to vše ve spojení se zkušenosti v prodeji i marketingu mi pomáhají účinně prezentovat Vaší nemovitost, „zasáhnout“ více možných kupců a ve finále pro Vás získat lepší cenu.

 

Co by Vám o sobě ve stručnosti řekl...

Například – nerad chodím s davem :-)

Co dělám velmi rád, to jsou referenční obchody, kdy je mi zákazník při prodeji partnerem a jeho výsledná spokojenost vede k dalším obchodům z jeho doporučení. Zakládám si na tom, že dané slovo platí, že obchody pro mě začínají stiskem ruky, že jejich písemná podoba je v souladu s dohodou uzavřenou rukoudáním a zákonem o realitním zprostředkování č. 39/2020 Sb.

Každý prodej či pronájem je pro mne výzvou a závazkem, každý klient je mi partnerem.

 

Proč si vybrat mě
 

Snímek obrazovky 2023-05-26 v 12.18.34 (2) Jednání bez postranních úmyslů a "na rovinu". Zájem klienta je i mým zájmem.
 
Snímek obrazovky 2023-05-26 v 12.18.34 (2) 2 Obchodní dovednosti.
Díky stovkám realizovaných obchodů si troufám "nebýt zelenáčem" a vedu prodeje/pronájmy svých zákazníků k jejich spokojenosti.
Snímek obrazovky 2023-05-26 v 12.18.34 (2) 3

Zkušenosti při řešením problémů.
V obchodně manažerských funkcích i na pozici "Closer" jsem byl tím, kdo ukončoval a řešil složité situace.

Snímek obrazovky 2023-05-26 v 12.18.34 (2) 4 Schopnost dokončit i složité případy. Snímek obrazovky 2023-05-26 v 12.18.34 (2) 6 Tah na bránu, a na druhé straně trpělivost!
Situace řeším rozhodně, umím si však i počkat na vhodnou příležitost.
Snímek obrazovky 2023-05-26 v 12.18.34 (2) 5 Vždy přizpůsobím řešení potřebám a situaci klienta.

 

0246_i_retus_srgb-scaled

Na realitním trhu působím desátým rokem

Desátým rokem se věnuji na 100% realitnímu zprostředkování a víte co? – BAVÍ MĚ TO.

Baví mě přinášet užitek svým klientům, zhodnocovat jejich aktiva při prodeji i pronájmu, baví mě být realitním makléřem.

Prodeji se věnuji od roku 1992, byl jsem výkonným i vedoucím členem obchodních týmů a vedl své kolegy i zaměstnance v časech hojnosti i v časech těžkých. Mám letité zkušenosti s prodejem služeb i výrobků, bohaté zkušenosti s jednáním snad se všemi typy zákazníků, a stále sleduji změny, přemýšlím nad trendy a učím se novým přístupům, které přináší rozvoj technologií. Ze starých návyků si ponechávám, aspoň tedy doufám, jen ty dobré, jako to že „dané slovo zavazuje“ a učím se tomu novému, co přináší moderní technologie.

Potvrdilo se mi, že „s poctivostí se lépe žije“.

Samozřejmostí jsou u mě komplexní realitní, poradenské služby i finanční služby, odhady pro dědická řízení, řešení exekučně zatížených nemovitostí, tedy vše, co Vám nabízí dobrý realitní zprostředkovatel s poctivostí, erudicí a tahem na bránu.

Chuť vyhrávat mám stále.

Rád realizuji referenční obchody a jsem rád, když se na mě zákazník obrátí a je s výsledkem spokojený, když na spolupráci se mnou vydělá a informaci o tom sdělí svým známým.

A protože „dobrý strom nese dobré ovoce“… snažím se „nést dobré ovoce“ svým klientům i já. Touto cestou kráčím a rád o tom přesvědčím i Vás.

Prostě a jednoduše [email protected]


Snímek obrazovky 2023-05-26 v 12.25.05 (2)

 

*FORMULAR*

2023 © Tvůjmakléř s.r.o., všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů | Cookies