Monday - Friday8AM - 9PM
OfficesBloomsbury Square, London WC1B 4EA
Visit our social pages

Prodej, Rodinné domy, m2 – Skalice nad Svitavou

Druh nabídky: Prodej  /  Kategorie: Rodinný


Fotogalerie


Popis nemovitosti

Prodáme ihned obyvatelný RD se saunou a dílnou v zahradním zděném domku, se zahradou s vlastním vjezdem z obecní komunikace a parkovacím stáním pro několik vozů, případně jeden autobus
V přízemí domu jsou tři obytné místnosti, kuchyně, spíž, koupelna, WC a vstupy do 2NP, 1PP a na zahradu. V 2NP je samostatný pokoj, prostorná půda a venkovní terasa. Půdu i terasu je možné po úpravách využít k bydlení a rozšířit o ně obytný prostor, v domě je takto možné vybudovat dvě samostatné bytové jednotky. Okna, dveře, pokoje, chodba, koupelna, záchod, interiéry i exteriéry…to vše je ve vynikajícím stavu a využitelné k okamžitému bydlení.
Dům je celý podsklepený, přičemž tyto prostory sloužily jako profesionální a zkolaudovaný gastroprovoz, ve kterém se připravovalo jídlo. Bez velkých investic je možné tuto výdělečnou činnost obnovit.
Zahrada je oplocená, se vzrostlými stromy, ostružinami a vlastní studnou. Vchází se na ni brankou za domem a může se na ni vjíždět bránou z obecního pozemku mezi domy. Podle územního plánu je zahrada plochou bydlení v rodinných domech a se samostatným vstupem z obecního pozemku se nabízí i jiné než současné využití.
Skalice nad Svitavou vynikají výbornou dopravní obslužností u hlavní trasy z Brna na Svitavy, staví zde vlaky jezdící na Blansko, Brno, Svitavy. Nabízíme Vám místo k bydlení nedaleko Boskovic, kde je veškerá městská infrastruktura, na neprůjezdné ulici s mateřskou školkou, základní školou, dětským hřištěm a klidem neprůjezdné ulice, zakončené zpevněnou stezkou do sousedních Jabloňan.
Doporučujeme pro rodinné bydlení s možností podnikání v suterénu domu i jako příležitost pro vybudování více bytových jednotek v domě a na zahradě. Prodávající si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.
Prohlídky po dohodě s makléřem.


Poloha nemovitosti

Cena nemovitosti:
6 980 000 Kč

Typ nemovitosti Domy / Rodinný
Druh prodeje Prodej
Konstrukce budovy Cihlová
Město Skalice nad Svitavou
Cena 6 980 000 Kč
Topení Ústřední plynové
Počet pokojů 4 pokoje
Třída en. náročnosti G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat mne je snadnéBuďme ve spojení

Zavolejte, nebo napište email a společně pro Vás zajistíme tu správnou nemovitost
Adresa
Běhounská 2/22 Brno
Bohunice 296
Telefon
+420 608 336 976
Email
jsem@tvujmakler.cz
https://www.tvujmakler.cz/wp-content/uploads/2019/04/img-faq-1-1.png