Monday - Friday8AM - 9PM
OfficesBloomsbury Square, London WC1B 4EA
Visit our social pages
Je to více než jen Bussines, je to vztah...

Kvalitní práce...
přináší odpovídající reference

https://www.tvujmakler.cz/wp-content/uploads/2020/11/Milan-Kotek_edited-160x160.jpg
PhDr. Miloslav Kotek

Byt Brno; dům Brno; dům Praha; vila Brno

Když jsme se rozhodli prodat byt, oslovil jsem Františka Novotného a bylo to dobré rozhodnutí.

Opakovaně se mi potvrdilo, že František je poctivý, přemýšlivý a schopný profesionál, který se stal, a nejen nám, naším osobním realitním makléřem. V průběhu let 2016-2019 se na výbornou zhostil prodeje bytu v centru Brna, rodinného domu v Žabovřeskách, vily tamtéž a rodinného domu v Praze. Vždy s vyšší prodejní cenou, než bylo v tu dobu v místě obvyklé a nad naše očekávání.

Velkou pečlivost František věnuje přípravě prodeje, kde nám byl nápomocný znalostí svého oboru, doporučeními, ale i praktickou pomocí. V rámci prodeje se projevila jeho erudice a čtvrtstoletí praxe v uzavírání obchodních dohod. Františkův proobchodní přístup, úroveň jednání, kvalita fotografií, zpracování nabídek, přehledná smluvní dokumentace a nastavené procesy mě přesvědčily o tom, že realitní makléř František Novotný pro nás byl a nadále i bude dobrou volbou ve výběru realitního profesionála.

https://www.tvujmakler.cz/wp-content/uploads/2020/11/Julek-Milý_edited-160x160.jpg
Július Milý

Byt Metelkova, Kuřim

Na jaře roku 2016 jsme se stěhovali se do rodinného domu a rozhodli se prodat byt v Kuřimi, kde byl František Novotný naším sousedem. Věděli jsme, že dobře a bezpečně prodal několik bytů v tomto domě a výrazně zhodnotil našim sousedům a kamarádům jejich investice. Oslovili jsme ho s tou podmínkou, že požadujeme cenu, za jakou se prodávaly podobné byty v Brně, tedy cenu podstatně vyšší než bylo v Kuřimi běžné. František tuto výzvu přijal a za 4 měsíce jsme inkasovali požadovanou sumu. S výsledkem i průběhem práce Františka Novotného jsme velmi spokojení a jeho, jako realitního odborníka, můžeme s klidným svědomím doporučit i Vám.

https://www.tvujmakler.cz/wp-content/uploads/2020/11/Romana-Pokorová_edited-160x160.jpg
Romana Pokorová

Pozemky- zemědělské i stavební

V roce 2017 jsem se rozhodla prodat rodinné pozemky dobře a rychle. František je profesionál, který si velmi rychle poradil jak s prodejem, tak i s byrokracií ze strany pracovníků stavebních úřadů, kdy bylo třeba upřesnit podmínky pro povolování staveb…

Je flexibilní, poctivý a hlavně trpělivý. Má přehled o cenách i chodu realitního trhu. Kupní smlouvy jsou přehledné, postupy v prodeji jasné, tudíž transakce v klidu a v jistotě.

https://www.tvujmakler.cz/wp-content/uploads/2020/12/Šárka-Teplá-160x160.jpg
Šárka Teplá

Stavební i jiné pozemky

V roce 2018 jsme se rozhodli prodat některé pozemky a byl nám doporučen realitní makléř František Novotný.

Profesionální přístup, skvěle připravené smlouvy, srozumitelná a jasná komunikace, ochota vše vysvětlit, příjemné  klidné vystupování a zápal pro věc člověka, kterého jeho práce opravdu baví, to je naše zkušenost. Takže mohu poděkovat a dále doporučovat. V případě potřeby víme s jistotou, kam se obrátit.

https://www.tvujmakler.cz/wp-content/uploads/2020/12/manželé-Pokorní_edited-160x160.jpg
manželé Pokorní

Byt Na Královkách, Kuřim; RD v Pohořelicích

František Novotný je opravdu profesionál na svém místě, což se potvrdilo poprvé na podzim roku 2013 při prodeji bytu. Oslovil nás svou znalostí místních poměrů, byl ochotný, důvěryhodný a přesně věděl co je pro výhodný prodej potřeba udělat. V říjnu jsme se domluvili na první schůzce, připravili vše potřebné a pan Novotný začal nabízet byt k prodeji. V listopadu jsme jednali s několika vážnými zájemci a již 2.12.2013 podepisovali kupní smlouvu. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti a dovolím si říct, že i kupující to vnímal úplně stejně.

Výborných zkušeností s panem Novotným jsme proto bez váhání využili i o dva roky později, kdy jsme se rozhodli stěhovat do mého rodného města a potřebovali jsme rychle prodat novostavbu rodinného domu. I v tomto případě jsme se na Fr. Novotného mohli plně spolehnout a spolupráce probíhala v klidu, pohodě a bez dalších starostí pro nás. Vždy jsme byli dopředu informováni o všem, co se bude dít a dohodnuté platilo, nečekala nás tedy žádná nepříjemná překvapení. I přes drobné úřední překážky, které za nás vyřešil pan Novotný, se kupec našel velmi rychle a za dva měsíce jsme podepisovali kupní smlouvu. S čistým svědomím tedy můžeme pana Novotného jen doporučit.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://www.tvujmakler.cz/wp-content/uploads/2020/12/IMG_5079-1-scaled.jpg
Poptat konzultaci

Poptejte mé služby
ještě dnes

NemovitostiMapy prodeje
https://www.tvujmakler.cz/wp-content/uploads/2023/01/apa-realizaci-2023.jpg
Pobočky
kancelář Bohutice

Bohutice 296
671 76 Bohutice

kancelář Brno

Běhounská 2/22
602 00 Brno

František NovotnýRealitní makléř
AdresaKde mě najdete
https://www.tvujmakler.cz/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Zůstaňme v kontaktuSociální sítě